سوالات متداول

1عملکرد سیستم رزرواسیون آکانلو به چه نحوی است؟

این سیستم پل ارتباط مستقیم بین خریداران و ارائه دهنگان سرویس و خدمات در مقصد می باشد، بدین سبب با انتخاب هر هتل شما مستقیما به سامانه رزرواسیون آن متصل می شوید و دیگر خدمات را از کارگزاری های دارای مجوز و ثبت شده در مقصد دریافت خواهید کرد.

2تفاوت سیستم رزرواسیون آکانلو با دیگر سیستم های مشابه چیست؟

1-با اطمینان میتوان گفت سیستم رزرواسیون آکانلو در تمام مقاصد قابل خرید، دارای دفتر رسمی و یا نماینده می باشد. 2-سیستم رزرواسیون آکانلو تنها سامانه آنلاینی می باشد که بدون واسطه عمل میکند، بدین معناست که دیگر سامانه های رزرواسیون با دریافت API از یک وب سرویس خدمات ارائه میدهند. 3-سیستم رزرواسیون آنلاین آکانلو به درخواست کنندگان میتواند API ارائه دهد. 4-همزمان با خرید محصول واچر صادره، کانفرم و از طریق هتل و ارائه دهندگان خدمات قابلیت استعلام دارد.

3چگونه می توان به سیستم رزرواسیون آکانلو اعتماد کرد؟

دفتر مرکزی رزرواسیون آنلاین آکانلو در تهران می باشد و تمامی مجوزهای برگزاری تور و ارائه خدمات اینترنتی را از سازمان میراث فرهنگی و جهانگردی و دیگر ارگانهای ذیربط دریافت کرده است.

4چرا قیمت هتلها در سیستم رزرواسیون آکانلو ارزانتر از دیگر سیستمهای مشابه می باشد؟

1-سیستم رزرواسیون آکانلو در کشورهای مقصد دارای دفتر رسمی کارگزاری می باشد و یا با نمایندگان رسمی و فعال در عرصه گردشگری مشارکت دارد. 2-تمامی نرخ های موجود در سیستم بی واسطه و توسط هتلها و یا فعالان در کشورهای مقصد قیمت گذاری میشود. 3-به دلیل اجاره روزانه هزاران اتاق در هتلها و کشورهای متفاوت، شرکای تجاری امتیازات و تخفیفهای ویژه ای برای سیستم رزرواسیون آکانلو قائل هستند.

5سیستم رزرواسیون آکانلو به مدت چند سال فعالیت حرفه ای دارد؟

طراحی و ساخت سیستم رزرواسیون آکانلو در بهار سال 1388 آغاز شد و در سال 1394به صورت رسمی پس از طی 6 سال و 9 ماه طراحی و عیب یابی توانست برای اولین بار در ایران به عنوان یک شرکت بی واسطه و بدون رقیب شروع به فعالیت حرفه ای نماید. این سیستم بر مبنای B to B طراحی شده و با تلاش هیئت برنامه نویس و مجرب این شرکت امید است تا یکسال آینده ارائه سرویس B to C نیز آماده بهره برداری شود.