About Us

شرکت رزرواسیون هتلهای بین المللی آکانلو از سال 2003 فعالیت تجاری خود را بصورت گسترده آغاز کرده و در صنعت گردشگری آنلاین اقدامات شایسته و بی مانندی را ارائه کرده است. ما اولین و تنها سیستم رزرواسیون آنلاین در ایران را راه اندازی کرده ایم و این بدان معناست که شما به طور مستقیم و بدون واسطه به هتل مورد نظرتان متصل خواهید شد و ظرفیت اتاق های هتل در هر ساعت از شبانه روز برای شما قابل رویت می باشد.سیستم رزرواسیون آکانلو با جدید ترین دانش فنی هوش مصنوعی و بر مبنای B to B طراحی شده است که به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته همراه و پاسخگوی شما می باشد.


تفاوت اصلی سامانه رزرواسیون آنلاین آکانلو با دیگر وب سایت های مشابه

  1. این سیستم به صورت مستقل فعالیت میکند و زیر مجموعه هیچ کدام از وب سرویس های مرجع در دنیا نمی باشد بدین معنی که ظرفیت اتاقهای هتل و قیمتگذاری ها بدون واسطه انجام می پذیرد. 
  2. به جهت بهره برداری از سیستم رزرواسیون با نام برند تجاری خودتان ارائه API و Whitelabel امکان پذیر می باشد.
  3. قیمت هتلها و خدمات به صورت مستقیم و با نرخ کارگذاری ارائه میگردد.
  4. همزمان با ثبت هتل میتوانید خدماتی از قبیل: ترانسفر، سیم کارت، گشتهای آپشنال، راهنمای فارسی زبان و دیگر خدمات را به درخواستتان بیافزایید.
  5. به دلیل گارانتی هتلها در فصل های مختلف قیمت اتاقها و خدمات نسبت به دیگر رقبا ارزانتر می باشد.

امید است با توکل بر خدا و به پشتوانه متخصصین، دانش فنی و جدیدترین ساختارهای برنامه نویسی، در سال جدید فناوری B to C را به سیستم رزرواسیون آکانلو بیافزائیم تا در جهت امنیت و سهولیت کنار مردم ارجمند و گرانقدر ایران باشیم.

 

 

Our Team